Pirmais solis blogošanā

Tas nu ir noticis – esmu iesākusi blogošanas „karjeru”. Kāpēc? Iemesls droši vien līdzīgs kā lielākai daļai blogotāju – jūtu sevī urdošu un neremdināmu vēlmi izteikties, rakstīt un paust savu viedokli. Saviem nākotnes lasītājiem, ja man tādi būs, apsolu būt patiesa un publicēt pārdomas par grāmatām, filmām, notikumiem un visu to, kas man ir svarīgs.

Mazliet iepazīstināšu ar sevi – mans vārds ir Māra, kaut virtuālajā vidē skandināvu mitoloģijas ietekmē patīk dēvēt sevi par Valkīru.   Sirdī un pēc izglītības esmu ģeogrāfe. Jau četrus gadus par savām mājām saucu skaisto un gleznaino Koknesi. Brīvajā laikā fotografēju, lasu grāmatas, apmeklēju sporta centru, darbojos ar rokdarbiem, skatos filmas un dažus savus iemīļotos seriālus (par tiem noteikti vēstīšu blogā), satiekos ar saviem draugiem (tie man ir paši labākie pasaulē).

Tā kā man ļoti, ļoti patīk Ziemassvētki, es krāju ziemeļbriežus. Interesējos par vides lietām, ģeogrāfiju, kultūru, mitoloģiju, ceļošanu, teātri,  hokeju un pasauli kopumā.

Varētu jau rakstīt vēl, bet jāatstāj citai reizei arī 🙂

Veiksmi jums, kas lasa šo, un, cerams, ka manas pārdomas un mans blogs šo pasauli bagātinās un laiks, ko tam veltīšu, sniegs ieguldījumu  gan manā, gan lasītāju izaugsmē.

Priekā!

Image

Advertisements