Šokoga un citi brīnumi

UntitledNav šaubu, ka mūsdienās topā ir visa veida veselīgie vietējie ražojumi un produkti. Modē nāk vecās, labās, senčiem sen zināmās patiesības – pievēršanās pašmāju produktiem, slow food, vietējie tirdziņi, dabisks dzīvesveids utml.  Man patīk izmēģināt dažādus veselīgus produktus un vēl man patīk atbalstīt Latvijas uzņēmumus, tāpēc pievēršu uzmanību neredzētiem, iepriekš neizmēģinātiem, interesantiem Latvijā ražotiem labumiem. Ziemassvētku laikā apstaigājot vietējo tirgu Aizkrauklē, atradu mazu veikaliņu, kura sortimentā ietilpst liels daudzums un apbrīnojama dažādība Latvijas ražojumu – garšvielas, vietējie vīni (sev par prieku atradu arī savu iemīļoto augļu-ogu vīnu, ko ražo Durbes veltes), sīrupi, tējas, konfektes, saldumi u.c. Tieši šajā veikaliņā pirmo reizi ieraudzīju interesantu saldumu ŠOKOGA, ko ražo uzņēmums Ricberry.

titulfoto-ricberry-43811806Šokoga – tas ir šokolādes un ogu apvienojums, bez liekām piedevām, vitamīnu avots un veselīgs našķis. Notestējot šo gardumu, varu teikt, ka garšo tiešām lieliski, ja nezinātu, nepateiktu, ka klāt ir arī šokolāde, jo batoniņš nav klāts ar šokolādi, nav arī tā, kā biju iedomājusies- šokolādes tāfeli, kurā iekšā ogu gabaliņi.  Ir divu veidu šokogas – ar cidonijām, burkāniem, ķirbjiem un ar dzērvenēm, upenēm, cidonijām. Abu veidu gardumi ir vienlīdz garšīgi un es noteikti iegādāšos šos produktus vēl.

Uzņēmuma produkcija

Šobrīd vairāk kā 120 RicBerry orģinālproduktu sortimentā ir sukādes, sīrupi, limonādes, ogu konfektes, ogu
košļājamās konfektes, ogu deserta mērces, ogu kečupi (šo gribētos izmēģināt!), ogu šokolādes.

Vēl esmu nogaršojusi:  Sukadelles – no ogām gatavotas sukādes,  Frišs – atsvaidzinoša košļājamā ogu konfekte,  īpašu sajūsmu tā man neizraisīja – pārāk stipra piparmētru garša, ļoti ātri apēdama un stipri lipīga, kas apgrūtina konfektes atlikušo gabaliņu normālu saglabāšanu kabatā vai somiņā – vienīgā iespēja, kā nenosmērēties – apēst visu uzreiz. 🙂

47122_0d2149d22fUzņēmums piedāvā arī ogas šokolādē, ko noteikti izmēģināšu kā nākamo produktu no Ricberry klāsta. Arī ogu limonādes gribētos notestēt, jo tās tiek ražotas bez cukura un bez ogļskābās gāzes. Žēl tikai, ka nav sastopamas vietējā veikalā, kur ikdienā iepērkos.

Par cenām – nav ļoti lēts prieks, bet nav arī pārāk dārgs. Viena paciņa šokogas (48 g) maksāja apmēram  1,20 Eur. Sukadelles, mazie šokogu iepakojumi – 30-50 centi. Noteikti var noderēt dāvināšanai, jo uzņēmuma produkcija ir skaistā iepakojumā, daudzi produkti ir jaunums Latvijas tirgū, turklāt vietējais ražojums, kas pretendē uz veselīgumu un dabiskumu.

Kur meklēt un kur iegādāties?

Par iegādes vietām var jautāt pašam uzņēmumam  info@ricberry.eu,

Mājaslapa: www.ricberry.eu/node/6

Dažas tirdzniecības vietas uzskaitītas šeit: http://www.ricberry.eu/node/28

Lielvārde „Garšu galerija”, t/c MAXIMA

Aizkraukle veikals „Krokuss” pie Aizkraukles tirgus

Rīgā – Rimi Klēts u.c.

images

3 thoughts on “Šokoga un citi brīnumi

  1. Cik garšīgi izklausās! Uzreiz sagribējās kaut ko pagaršot, īpaši limonādes, jo ļoti garšo limonāde.
    Un kā dāvana, man liekas, satriecoša ideja. Jo smuki izskatās un atšķiras no parastiem saldumiem ko dāvinām.

  2. Atpakaļ ziņojums: Suvenīri no Latvijas jeb ko aizvest kā ciemakukuli | Valkīras dienasgrāmata

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.