Britain’s Got Talent jaunākās sezonas spilgtākie momenti

britains-got-talent1Britu talantu šovam Britain’s Got Talent šogad rit jau 8. sezona.  Tikai pirms pāris gadiem pievērsos gan šim, gan šovam America’s Got Talent un ar lielu aizrautību turpinu skatīties, jo abi šovi ir gana aizraujoši, ar  profesionālu  žūriju, reizēm  talantīgiem, dažreiz neparastiem, bet visbiežāk smieklīgiem dalībniekiem.  Šovs sniedz lielu devu pozitīvu izjūtu un smieklu, kā arī reizēm atliek tikai pabrīnīties, kādus talantus cilvēki iedomājas demonstrēt žūrijas un auditorijas priekšā.

Šajā sezonā šova pirmajās divās sērijās  lielu žūrijas un skatītāju atsaucību iemantojuši vairāki talantīgi dalībnieki, kuru priekšnesumus gribas vērot atkal un atkal. Pašlaik televīzijā demontrē pirmās kārtas talantu noklausīšanās epizodes, otrajā raudā tiks atlasīti talantīgākie dalībnieki, kas uzstāsies otrreiz un turpinās ceļu uz finālu.

Bet nu īsumā par dalībniekiem, kuru priekšnesumi mani  iespaidoja:

Enerģiskā un mazliet mežonīgā vijoļniece Letisa Roubotoma (Lettice Rowbotham), ar starojošu personību un gardiem smiekliem,  alkstu redzēt nākamo viņas uzstāšanos.

Iluzionists no Kanādas Dārsijs Ouks (Darcy Oake). Vienkāršs, patīkams puisis, kura izpildītie baložu triki liek izbrīnā ieplest acis.

Puišu grupa Collabro ārkārtīgi skaisti izpilda  dziesmu Stars no mūzikla Les miserables. Mani ārkārtīgi sajūsmina žūrijas locekļa Deivida Valjamsa un dažu skatītāju sejas izteiksmes puišu grupas izpildītās dziesmas sākumā – visur nemitīgi skanošās popmūzikas laikmetā, šķiet, visi ir izbrīnā par cita stila mūzikas esamību, šajā gadījumā operas stila skaņdarba izpildījumu.

Advertisements