Britain’s Got Talent 8.sezona: pārsteigumi turpinās

britains-got-talent1Jau iepriekš rakstīju par britu talantu šova jaunākās sezonas talantīgākajiem dalībniekiem, kuru priekšnesumi saviļņoja ikviena skatītāja un  žūrijas locekļa sirdi un neatstāja vienaldzīgu nevienu (raksts – šeit). Šoreiz par pāris citiem talantīgiem dalībniekiem no šova iepriekšējām epizodēm.

Dejojošā vecmāmiņa

Reizēm žūrija un auditorijā klātesošie skatītāji jau no no pirmā acu uzmetiena novērtē dalībnieku kā tādu, kas tālāk par šo noklausīšanās reizi netiks. Un tad seko pārsteigums, ovācijas un vētraini aplausi. Un zelta pogas nospiešana. Zelta poga jeb Golden Buzzer ir šova jaunievedums  – katrs žūrijas loceklis vienu reizi noklausīšanās epizožu laikā var nospiest pogu, ļaujot kādam talantīgam  dalībniekam uzreiz tikt uz pusfinālu, uz live shows.  Apmēram šādu situāciju piedzīvoja visai neparasts dejojošs pāris – 80 gadus veca omīte un viņas deju partneris  (Paddy & Nico).  Viens no apbrīnojamākajiem deju priekšnesumiem šova vēsturē. Kaut kas tāds ir jāredz, lai saprastu, ka vecums nav šķērslis, ja vien kaut ko ļoti vēlies darīt.

Talantīgie puikas ar pašsacerētu dziesmu 

Apbrīnojami un talantīgi puikas, kas ļoti izjusti izpildīja dziesmu par visai sāpīgu tēmu – apcelšanu skolā (vispār bieži dzirdēta tēma Britain’s Got Talent dalībnieku vidū). Arī šie dalībnieki pelnīti saņēma iespēju iekļūt pusfinālā, jo pēc klātesošo skatītāju pieprasījuma  žūrijas loceklis Saimons Kauels nospieda zelta pogu.

Meitene ar operas dīvas balsi

Šai meitenei ir viss, lai kļūtu par lielisku operas dziedātāju – gan balss, gan izskats. Reizēm atliek vien pabrīnīties, cik daudz talantīgu cilvēku ir mūsu, parasto mirstīgo vidū. Cilvēku, kuriem pietrūkst pašpārliecinātības vai iespēju tikt sadzirdētiem, un tieši tāpēc ir lieliski, ka pastāv šādi šovi, kas izceļ saulītē  pārsteidzošus talantus.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.