Kino fanu paradīze: septiņas aizraujošas, filmu iedvesmotas viesnīcas

August-Bilbo-Baggins-House

Kas atliek īstam kādas filmas fanam, kad visas brīvi pieejamās istabas sienas nolīmētas ar iecienītā kino garadarba plakātiem, kad jau simto reizi noskatītas visas filmas daļas gan vienatnē, gan pūloties piesaistīt draugus, kad internetā izlasīts teju viss, kas atrodams par filmu? Protams, kaut uz brīdi iejusties kinolentes varoņu ādā un nokļūt viņu pasaulē. To vislabāk var izdarīt, apmetoties kādā no filmu iedvesmotajām viesnīcām. 

Kļūt par Hobitu

Neskaitāmās pasaules vietās (Taizemē, ASV, Jaunzēlandē un pat Dienvidāfrikas Republikā) Gredzenu pavēlnieka un Hobita filmu faniem par sajūsmu ierīkotas Tolkīna radītās pasaules iedvesmotas mazas mājiņas, kurās iespējams izbaudīt hobita cienīgu komfortu. Viena no populārākajām nakstmītnēm, atrodama HomeAway and Airbnb vietnēs, ir The Shire of Montana Montanas štatā ASV,  kur par  295 $ iespējams pārnakšņot trīsvietīgā namiņā ar visām ērtībām, kādas vien varētu vēlēties īsts Dalienas hobits. Ja Amerika šķiet par tālu, mazliet no Tolkīna pasaules šarma var izjust arī Skotijā un Kornvolā.

7e05544b-1af6-4896-ab31-823add68315e-1020x612

http://hobbithouseofmontana.com/accomodations/

Poseidona zemūdens pasaule, Fidži

Pasaulē pirmā zemūdens viesnīca – pieczvaigžņu kūrorts, ko veido 25 apartamenti, restorāns, bārs, fitnesa zāle un pat laulību kapella, Fidži tirkīzzilajos piekrastes ūdeņos tiek būvēts jau kopš 2001.gada, taču vēl joprojām tā atvēršanas termiņš gadu no gada tiek pārcelts. Neskatoties uz to, gaidīšanas sarakstā jau ir ap 150 000 potenciālo nakšņotāju, kuriem nav iebildumu uz vienu nakti sajusties kā varoņiem no pazīstamajām filmām 20,000 Leagues Under the Sea un Poseidon. Šis prieks gan nemaksās lēti – plānots, ka zemūdens viesnīcas iemītniekam nāksies šķirties no 9000 mārciņām par nedēļu ilgu uzturēšanos krāšņajā zemūdens pasaulē.

1410872119754_wps_4_NO_USE_WITHOUT_BYLINE_POS

1410872082955_wps_2_NO_USE_WITHOUT_BYLINE_POS

Aģenti un karalienes

Viesnīca Seven hotel Parīzē piedāvā iejusties ne tikai vienas, bet vairāku filmu varoņu ādā. Numuriņš ar nosaukumu 007 noteikti komentārus neprasa – galda lampa zelta krāsas revolvera formā, ekskluzīva duša, platekrāna TV, visa Dzeimsa Bonda filmu kolekcija, un pat slepenā aģenta uzvalks. Cena sākot no 447 eiro.

Savukārt izsmalcinātos un romantiskos kādreizējās Francijas karalienes Marijas Antuanetes stila apartamentus rotā milzīgs daudzums rozā spilvenu, baldahīngulta un valda buduāra cienīgs šiks un greznība. Jācer vien, ka kaut kur skapī nav paslēpta giljotīna. Cena no 367 eiro.

02

http://www.sevenhotelparis.com/suite_marie_antoinette.html

Pa Lūka Skaivokera pēdām

Tikai par 12 dolāriem (!) iespējams pārnakšņot smilšakmens alu kompleksā Berber Hotel Sidi Driss Tunisijā, kur reiz tika filmētas slavenā galaktiku grāvēja Zvaigžņu kari daļas. Filmas cienītāji var apmesties kādā no Lūka Skaivokera bērnības mājas divdesmit ar tuneļiem savienotajām istabām, kur joprojām redzamas filmēšanā izmantotās dekorācijas.

 star-wars-hotel

Jo-ho-ho un pudele ruma!

Džeka Sperova faniem nav labākas vietas, kur iejusties sava elka pasaulē, kā Disnejlendas viesnīca Kalifornijā (Disneyland hotel). Karību jūras pirātu stila apartamentos pirātisku noskaņu rada spāņu koloniālā stila mēbeles, durvju zvans, kas noskandina pirātu dziesmu, kuģu modeļi, pirātu ieroči un Deivija Džonsa miroņa lāde. Tiesa, ja arī senāk pirātu dzīve izmaksāja stipri lētāk, tad šobrīd jāšķiras no 2500 dolāriem par sešvietīgu numuriņu. Toties, kas zina – var gadīties, ka kaut kur ir noslēpta pudele ruma.

ps301301large

Erotiskais Betmena motelis

50 $ stundā un esi laipni gaidīts motelī  Eden Exoticism Planet Hotel Taivānā, lai iejustos īstā Betmena pasaulē. Sikspārņa alai līdzīgajā numuriņā atrodami visi būtiskākie melnā bruņinieka elementi – Betmena logo, filmu plakāti, un pat sienā iebūvēts Betmobilis. 

o-K-570

Vientieši būs sajūsmā

Lai palīdzētu pārvarēt sēras tiem daudzajiem Poteriādes faniem, kas nevar atgūties pēc slavenā burvju  puisēna ēras beigām, četrzvaigžņu viesnīca The Georgian House Londonā piedāvā iespēju pabūt burvju pasaulē. Burvju istabas iekārtotas Cūkkārpas guļamistabu stilā ar atbilstošiem atribūtiem – mikstūru pudeles, katli, buramvārdu grāmatas, mantu lādes, baldahīngultas un vispārējai sajūsmai esot pieejami pat Bertija Bota visgaršu zirnīši. Cena – 209 mārciņas par divvietīgu numuriņu.

HP-big-2

One thought on “Kino fanu paradīze: septiņas aizraujošas, filmu iedvesmotas viesnīcas

  1. Atpakaļ ziņojums: Latvijas blogāres apskats #41 (09.03.-15.03.).baltais runcis | baltais runcis

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.