Ieguvumi Zvaigzne ABC grāmatu akcijā

Pateicoties Zvaigzne ABC grāmatnīcās šobrīd notiekošajai akcijai, esmu ieguvusi dažas (ceru, labas) grāmatas, par kurām drīzumā arī taps atsauksmes blogā. Par 10 eiro iegādājos sešas grāmatas (eh, biežāk šādas iepirkšanās!):

Aksels Munte “Stāsts par Sanmikelu” – šo es jau kādu laiku vēlējos savā īpašumā, jo esmu dzirdējusi tikai lieliskas atsauksmes, līdz šim nebija lasīta.

300x0_cover (4)

Tonija Morisone “Mīļotā” –  amerikāņu autores, Nobela prēmija laureātes labākā grāmata, skar verdzības tēmu un rosina meklēt atbildes uz mūžseniem jautājumiem par brīvību, grēku un mīlestību, ceru, ka būs tā vērta.

300x0_cover (3)

Frederiks Beigbeders ” 14,99 eiro” – Beigbeders ir dzirdēts, taču neko viņa rakstītu neesmu lasījusi, tāpēc šis man būs jaunums.

300x0_cover (1)

R.Vilkinsons, K.Pikita “Līmeņrādis” – pētījums par to, kāpēc dažādās pasaules valstīs atšķiras labklājības līmenis. Paņēmu par 1 eiro, varbūt, ka noderīgi.

300x0_cover (2)

Arundhati Roja “Mazo Lietu Dievs” – ar Bukera prēmiju apbalvotās  indiešu rakstnieces pirmais un vienīgais romāns, kuram slavinošas atsauksmes aizņem pirmās 4 grāmatas lapas, pamēģināšu, tad jau redzēs.

300x0_cover

Viljams Somersets Moems “Raibais plīvurs” – Moems ir klasiķis, viņa slavenais darbs “Teātris” ir ekranizēts arī Latvijā, ar patiku esmu lasījusi  romānu “Misis Kredoka” (arī tam ir atlaide Zvaigzne ABC), tāpēc ceru, ka “Raibais plīvurs” neliks vilties.

300x0_cover (5)

4 thoughts on “Ieguvumi Zvaigzne ABC grāmatu akcijā

  1. Ak, nekārdini šādi – labi, ka esmu laukos un tuvākā Zvaigznes grāmatnīca ir 40km no manām lauku mājām, citādi atkal būtu sapircies.
    Tā jau esmu sapircis lasāmās grāmatas kādam gadam uz priekšu.
    + Izcilas grāmatas esi sapirkusi.

  2. Paldies, ļāvos vilinājumam, kā reiz daudz kas no līdz šim iekrātā jau ir izlasīts, arī grāmatplaukts atbrīvots, tad nu būs gan laiks lasīšanai, gan arīdzan vieta grāmatām atradīsies. 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.