Mazās kastītes pārsteigums

IMG_7332

Pateicoties portāla www.mia.lv konkursam, nesen tiku pie lieliskas balvas – BalticBox pārsteigumu kastītes ar vietējo mazo ekoloģiskās pārtikas ražotāju labumiem. Šāda piedāvājuma ideja man ir jaunums, tāpēc gribu padalīties. BalticBox piedāvā pircējiem pasūtīt vietējo ražojumu izlasi pēc Subscription box principa, kas ārzemēs pazīstams jau gadiem ilgi. Mājaslapā http://balticbox.lv/ ir iespējams izvēlēties saņemt kastīti noteiktu laika periodu reizi mēnesī, taču pircējs līdz pat kastītes atvēršanas brīdim nezina, kādi produkti būs sagādāti. Ik mēnesi produktu izlase mainās un sarakstu ar iepriekšējo mēnešu kastīšu saturu var atrast iepriekš minētajā mājaslapā. Starp citu, šis saraksts lieti noder, lai papētītu, ko tad piedāvā Latvijas saimniecības un mazie uzņēmumi un, mierīgi pastaigājot pa tirdzniecības vietām, var sakomplektēt pats savu dāvanu kasti draugam, ja nav vēlmes pasūtīt BalticBox.

Šādas kastītes pasūtīšana var būt interesanta ne tikai pašam, bet tā būs savdabīga un neierasta dāvana cilvēkam, kuram nezini, ko uzdāvināt, un kurš spēs novērtēt Latvijas unikālos pārtikas produktus, varētu vēlēties iepazīt vietējo izdomu un izbaudīt garšas piedzīvojumu. Var izvēlēties, vai kastīti saņemt tikai vienu reizi vai vairākus mēnešus pēc kārtas.

Ideja ir lieliska kaut vai tādēļ, ka ikdienā šādus produktus lielveikalos neredzam, jo tie ir mazo zemnieku saimniecību un mazo uzņēmumu ražojumi.

Manā kastītē bija šādi labumi:

No šiem visiem produktiem trīs ražotāji man nebija zināmi, tāpēc vien esmu priecīga par šādas kastes saņemšanu. Jā, tieši neziņas moments ir aizraujošākais visā šajā procesā, jo rada to pašu sajūtu kā bērnībā, kad ar sajūsmu tika vērtas vaļā dāvanas, par kuru saturu bija tikai miglaina nojausma.

IMG_7337

No mājaslapas par pārsteigumu kastītēm:

Izgaršo vasaru, baudot ziedu laikā vāktu tēju, dažādu variāciju ogu un augļu ievārījumus, sukādes un citus kārumus. Iepriecini sevi un bērnus ar veselīgiem našķiem, gūsti spēku no dažādu graudu un to maisījumu produktiem. Papildini savu maltīti ar vietējām garšvielām un interesantām mērcēm. Veldzē slāpes ar vitamīniem bagātām sulām, stiprini veselību ar imunitāti stiprinošiem bišu produktiem. Šo un daudz ko citu vari baudīt ar BalticBox – gardu pārsteigumu kastē.

2 thoughts on “Mazās kastītes pārsteigums

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.