Ko stāsta rakstāmgalds

Bloga Liliju bērns autore sociālo tīklu lietotājiem un blogeru kopienai ir ierosinājusi labu un interesantu ideju – padalīties ar sava rakstāmgalda attēlu, nedaudz aprakstot, kas konkrētajā brīdī uz galda atrodams, tādējādi ļaujot lasītājiem/sekotājiem ielūkoties cilvēka ikdienā un šo to jaunu uzzināt. Kāpēc gan ne?! Tad nu pievienojos Liliju bērna aicinājumam un lieku sava galda bildi priekšā, kāds nu tas uz doto brīdi ir.

IMG_8162-001

 • Kreisajā galda pusē pamazām tiek būvēts Ziemassvētku noskaņu stūris, tur lēnām ievācas ziemeļbriežu kolonija un visa veida svečturi, kā arī mājvietu radis Adventa vainags-šķīvis.
 • Plauktā zem galda lielais kosmētikas maks, lielā rotu kaste (neredzama) un šādi tādi krēmi.
 • Galdam pa vidu mans portatīvais dators, stacionārais nav mans – tas vīra.
 • Labo galda pusi parasti aizņem aktuālie darbi un lasāmvielas – tikko pabeigtā grāmata “Marsietis”, iesāktā zeķe (tas brīžiem, kad skatos filmas), Tallinas ceļveži, jo tiek plānots foršs divu dienu ceļojums uz Tallinu decembra nogalē.
 • Izdevniecības “BaibaBooks” lasītāja dienasgrāmata “Es lasu un man patīk” labi noder, lai piefiksētu izlasīto grāmatu citātus un atzīmētu turpmākos lasīšanas plānus.
 • Mandarīni (jau, jau sākas) un krūžele ar tēju (pa angļu modei ar pienu).
 • Iekšējā nišā šādi tādi štrunti – CD diski  ar mūziku un pēdējo desmit gadu foto arhīvu, rotas, sērkociņi, piezīmju lapas.
 • Uz augšējā plaukta akvārijs ar vienīgo atlikušo zivi no trijām. Nekāds nomierinošais efekts no tām nav bijis, jo lielākā visu laiku grauza mazākās, brrr, un visas vajadzēja turēt atsevišķos traukos.

Pieņemu, ka cilvēks no malas kaut ko var izsecināt no galda satura (apsēsta ar ziemeļbriežiem!). Man patīk galdu turēt kārtībā, lai zinu, kur katra lieta atrodas. Laiku velti nešķiežu, ja skatos filmu, darbojos ar rokdarbiem.  Lasu, rakstu, plānoju ceļojumus, auklēju zivi, vārdu sakot, viss notiek.

😉

10 thoughts on “Ko stāsta rakstāmgalds

 1. Tik omulīgi iekārtots galds.
  Pirmais, ko padomāju – galda īpašniecei patīk radīt mājīguma sajūtu sev apkārt.

  • Tas gan tiesa, jā! Mājīgums man ir ļoti svarīgs – tāpēc jau tās sveces un Ziemassvētku nieki ir visās malās un gandrīz katru vakaru omulību nodrošina tēja, kakao vai kas cits 🙂

  • Oi, tas bija briesmīgi… teorētiski tām zivīm bija jāsadzīvo, bet praktiski nekā. Un tad bija brīži, kad likās, ka vieglāk visu to famīliju noskalot podā un miers.. joks, protams, drīzāk atdotu kādam citam. Bet daba visu nokārtoja pa savam.

 2. Domāju, ka īpašniece nav stipri cimperlīga. Nav pretenziju arī par kaut ko skopāku nekā patiesībā varētu iegūt, bet tomēr saprot robežas. Ja kaut ko tiešām ļoti, ļoti vēlas, iegūst, bet ne ar draudzības vai mīlestības cenu. Cilvēks, kas nav gatavs kāpt pāri galvām nepieciešamības gadījumā.
  Dziļi sirdī ir rokdarbniece un ļoti radošs cilvēks, bet vēl joprojām mēģina pamodināt rokdarbnieces garu līdz galam. Tas sanāk, bet domāju ar lēnākiem soļiem nekā vēlētos.
  Nešķiet, ka īpaši lielu, bet tradīcijas ieņem pietiekami svarīgu lomu īpašnieces dzīvē. Principu cilvēks.
  Neesmu pārliecināta, ka mani novērojumi ir pareizi, bet tas ir tas, ko es saredzēju.

  • Patiesi interesanti novērojumi – par to vēlamā iegūšanu taisnība. Arī par to, ka ar visiem līdzekļiem uz mērķi tomēr neeju. Radošums tiešām brīžiem pavīd, bet gribētos vairāk. Principu cilvēks pavisam noteikti (pēc kā to secināji?). Vispār uz 90% izskatās, ka novērojumi atbilst. Paldies Tev par šīs idejas aizsākumu! 🙂 Riktīgi labi!

 3. Man šķiet, ka Tavs rakstāmgalds ir tāda liela komforta zona. Tajā ir viss, gan ēdiens (domāju, ka mandarīnu vietā mēdz būt kāda šokolādes tāfelīte), gan kosmētika, kad mīļie darbiņi (zeķes, grāmatas). Gan centies iebāzt nomierinošos stūri, respektīvi – akvāriju. Pietrūkst vēl Budas statujas un kaut kas harmonijai, tad būtu tāda maza paradīzīte. 🙂 Cik sapratu, tad no vīra mantām ir tikai stacionārais!? 😉
  Kopumā šķiet, ka šis ir tiešām tikai un vienīgi Tavs komforta stūris, bet, tas, ka tur ir vīra dators, norāda uz to, ka viņš ļoti labi papildina Tavu komforta sajūtu un ir liela tās sastāvdaļa. 😉 Kaut kā tā…

  • Jāsaka, ka rakstāmgalds tiešām var pateikt ļooooti daudz! 🙂 principā tā jau ir, ka galds ir tāda maza miniatūra pasaulīte, jo pie tā sanāk pavadīt daļu laika un tāpēc viss tiek turēts pa rokai (arī šokolāde, kā nu bez tās!) 🙂 Vīrs papildina manu komforta sajūtu, kad nesēž pie galda un tas ir manā rīcībā 🙂

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.