Austrumu pasaka Rīgā

vanilla

Reizēm, kaut ko īpaši cītīgi gaidot vai gatavojoties kādam notikumam, mēs bieži vien beigās esam vīlušies, jo cerības netiek piepildītas, taču gadās arī tā, ka neko īpašu necerot, saņemam tādu sajūsmas devu, ka nekas cits neatliek, kā padalīties ar citiem savā pieredzē. Bieži uz SPA procedūrām nestaigāju, bet izmantojot draugu dāvanu, piedzīvoju tiešām lielisku pieredzi, kas nav mazsvarīgi, jo ne visi uzņēmumi Latvijā prot strādāt ar klientiem un ar savu piedāvājumu un līmeni radīt neaizmirstamas sajūtas.

Ieejot masāžas studijā City SPA no ielas, pirmais, kas mūs aizved prom no Rīgas un Latvijas, ir mūzika – tīkama austrumu melodija, kas, šķiet,  skan no kādas eksotiskas ziloņu un garšvielu zemes. Tad seko smarža – nenosakāma, tāpēc vēl jo noslēpumaināka un reibinošāka, tā smaržo siltums, miers un uzticēšanās. Mīļi sagaidīti un aizvadīti uz tīkamā pustumsā grimstošu buduāru, mēs jau esam nonākuši pavisam citā, neikdienišķā pasaulē. Dzirkstoši burbulīši dzēriena glāzē, kas klusi virmo sveču atspīdumā. Visapkārt izkaisītas sarkanu rožu ziedlapiņas. Karsta vaniļas piena pelde pēdām sagādā vēl nebijušas izjūtas. Sveču gaisma izplūdina kontūras un apkārtni, liekot pat otram izskatīties pavisam citādam, ne tā, kā ikdienā un ne tā, kā parasti. Acis mirdz un ir, ir taureņi vēderā, kā jau solīts procedūras aprakstā.

Profesionāli un kodolīgi tiek izklāstīta katra darbība, kam mums ir jāseko, vienīgais, kas jādara – jāļaujas brīnišķīgajai procedūrai ar valdzinošo un beigu beigās tik patieso nosaukumu “Vaniļas debesis”. Patīkami asa skrubja pieskāriens, masāžas laikā gaisā uzvēdī zemeņu saldais aromāts, un pārņem absolūta harmonijas un sirdsmiera sajūta. Pēc tam atpūta, vienkārši guļot un sajūtot tīkamu mieru visā augumā. Tā vien gribas, lai šis brīdis turpinās krietni ilgāk par pusotru stundu. Jo ikdiena ir palikusi tur, aiz aizkara un es esmu nokļuvusi austrumu pasakā, iegrimusi vilinošu smaržu, garšu, skaņu un pieskārienu zemē. Pilnīgi droši zinu, ka šo pašu procedūru dāvināšu draugiem un noteikti izmantošu vēlreiz. Būs labi atkal paņemt mazu pauzīti no ikdienas un atgriezties austrumu pasakā.

SPA rituāls “Vaniļas debesis” City SPA, Rīga, A.Briāna iela 14

http://www.cityspa.lv/ 

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.