50 elegantu Ziemassvētku dekoru idejas iedvesmai un noskaņai

Ziemassvētki ir mani mīļākie gada svētki un tuvinieki to ir spiesti katru gadu no jauna uzzināt jau novembra vidū, kad sāku aktīvi prātot par gatavošanos svētkiem un pa kluso arīdzan klausīties Ziemassvētku melodijas. Tā īpašā svētku sajūta, ģimeniskums, ticība labajam un pateicība par visu, kas mums dots, mīlestība un sirds siltums, koncerti baznīcās, karstvīna smarža, sniegpārslu (ja palaimējas) virpuļošana, ziemas nakšu īpašā burvība, neizsakāmais starojums, kas piemīt tikai šiem svētkiem ir tas, kas uz visiem laikiem padara Ziemassvētkus par gada gaidītāko notikumu.

Ja nu gadījumā ikdienas rūpes un nogurums ir ņēmuši pārsvaru pār sirdsmieru un vēlmi uzsākt rosīgu gatavošanos svētku sagaidīšanai, tad lai šīs Ziemassvētku dekorāciju idejas kalpo kā iedvesma doties uz mežu pēc čiekuriem un egļu zariem, sākt lūkoties pēc noputējušajām Ziemassvētku rotājumu kastēm bēniņos vai skapjaugšā  un vilkt laukā bumbas, spīdekļus un virtenes, lai uzpostu mājokli un savu iekšējo pasauli Ziemassvētku garā.

 

Avots: Pinterest, 2017

One thought on “50 elegantu Ziemassvētku dekoru idejas iedvesmai un noskaņai

  1. Wow, paldies par idejām! Es tagad meklēju internetā, kur var dabūt kādas īpašas un orģinālas dāvanas. Pagaidām neko labāku par dāvanu servisa izlasi https://www.davanuserviss.lv/davanas-pa-kategorijam/ziemassvetku-davanas-uznemumiem neatradu. Kur var dabūt līdzīgas Z-svētku dekorācijas? Piemēram vainagu no krāsainām lampiņām? Izskatās apbrīnojami skaisti un es pati būtu ļoti priecīga tādu dāvanu saņemot 🙂 Vai kāds redzējis kaut kur tiešsaistē vai kādā no tirdzniecības centru veikaliem? Varat, lūdzu, pašērot vietas?

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.