KONKURSS: IESPĒJA TIKT PIE LATVIEŠU ULTRAMARATONISTA MĀRTIŅA ZVĪDRIŅA AIZRAUJOŠĀS GRĀMATAS “#FUDZI161KM”

Jauno gadu vēlos iesākt ar konkursu, kurā bloga lasītājiem būs iespēja laimēt latviešu ultramaratonista Mārtiņa Zvīdriņa piedzīvojumu pilno garadarbu “#Fudzi161km”. Ja vēl neesi par to dzirdējis, ir pēdējais laiks uzzināt. 2013.gadā Mārtiņš piedalījās vienā no pasaules sarežģītākajiem ultramaratoniem – 161 km garā skrējienā ap Fudzi vulkānu Japānā, bet stāsts nav tikai par to, tas ir par Mārtiņa ceļu līdz Japānai, līdz sava mērķa apziņai, par dzīves kāpumiem un kritumiem, par atklāsmēm, ko sniedz cīņa un tuvošanās savu sapņu piepildījumam. Grāmata nav pieejama grāmatnīcās vai tirgotavās, tā ir  pilnīgs underground projekts, tāpēc šī ir laba iespēja palutināt sevi ar labu lasāmvielu, kas liks ar sakāpinātām emocijām un tracinošu nepacietību sekot līdzi Mārtiņa brīnišķīgā tiešumā aprakstītajiem dzīves pagriezieniem. Pilnā atsauksme šeit.

Lai piedalītos konkursā, komentāru sadaļā zem šī raksta ieraksti grāmatu, minot nosaukumu un autoru, ko tu noteikti ieteiktu izlasīt citiem, kā arī norādi īsu pamatojumu, kāpēc šo grāmata būtu vērts lasīt. Tas var būt labākais no pēdējos mēnešos lasītājiem darbiem, vai arī, Tavuprāt, tāda grāmata, kura nedrīkst palikt neizlasīta dzīves laikā. Komentējot lūdzu neaizmirsti norādīt pilno vārdu vai saiti uz savu profilu/blogu.

No visiem tiem, kuri būs uzrakstījuši komentārus, 21.janvārī tiks izlozēts viens laimīgais grāmatas ieguvējs, kuram nosūtīšu balvu pa pastu!

Lai veiksmīgi! 🙂

Advertisements